Cookie Deluxe Cooking Games

Eğitici Oyunlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 38 MB
  • Version 1.06
  • Dil İngilizce
  • Firma Bubadu
Eğlenceli vakit geçirmek için mükemmel bir fırsat olan bu oyuna siz de hiç vakit kaybetmeden sahip olun.

 Çocukların en sevdiği oyun olmaya aday olan bu oyun anne ve babaların da beğenisini de kazanmıştır. Çünkü anne ve babalar çocukların oyun oynarken bile bir şeyler öğrenmesini ister. Bu durumda bu oyun da eğitici bir oyunun sahip olması gereken pek çok özelliğe sahiptir. Çocukların gelişim alanını destekleyen bu mükemmel özellikleri olan oyun çocukların ilgi ve ihtiyaçlarını karşılayacak niteliklere sahip. Çocuk gelişim uzmanı tarafından da onaylanan bu oyun çocukların verimli zaman geçirmesini sağlayacak. İyi vakit geçirmenin en iyi yolu olan bu oyunda çocuklar kurabiye yapmayı öğrenecekler.

 Kurabiye yapmayı öğreten bu oyunda çocukların mutfakla arasını da düzeltecek. Çocuklar bu oyun ile yemek yemeyi sevebilir. Bu oyunda çocuklar pek çok şeyi öğrenecek. Bu oyunu oynayan çocuklar yedikleri besinlerin içinde neler olduğunu öğrenecekler. Kurabiye yapmayı öğreten bu oyunda çocuklar kurabiyenin içinde un, süt, yumurta, şeker gibi malzemelerin bulunduğunu öğrenecek. Böylece çocuklar artık çok daha bilinçli ve bilgili olacaklar.

 Bu mükemmel özellikleri olan harika oyun sayesinde çocuklar çok eğlenceli zaman geçirecek. Bu oyuna sahip olmak için yapmanız gereken tek şey oyunu indir butonuna bir kere basmak. Kolay ve hızlı bir şekilde inen bu oyun kaliteli, güvenilir ve eğiticidir. Siz de hiç vakit kaybetmeden bu mükemmel özellikleri olan oyunu indirin ve çocukların hem eğlenmesine hem de öğrenmesine yardımcı olun.  

Daha Fazla Göster
Cookie Deluxe Cooking Games indir